MNÍCHOV – JEDNODUCHÁ ponuka opatrovania pre muža

9,50 €
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Základné
Jazykové schopnosti
Nemecký jazyk
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

Nástup: ihneď alebo dohodou
Dĺžka turnusu : 6 týždňov alebo 2 mesiace
Plat(vrátane diét a cestovného) - ( 6 týždňov - 1974€, 2 mesiace - 2820 €)
Druh spolupráce: slovenská pracovná zmluva
Znalosť nemčiny: dobrá znalosť nemčiny
Fajčenie: Nie

KLIENT
Pohlavie muž
Vek 100 rokov
Výška a váha 179 cm | 75 kg
Stupeň ošetrenia
je zaradený do 2. stupňa ošetrenia.

Návštevy ošetrovateľskej služby:
domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.

Bývanie
býva SÁM v priestrannom byte, kde má opatrovateľ má k dispozícii samostatnú izbu.

Domáce zvieratá
nie

Internet: Áno
Nočné vstávanie je potrebné len príležitostne

Zdravotný stav
je vzhľadom na svoj vek relatívne fit, trpí bežnou stareckou slabosťou a inkontinenciou (nosí plienky)

Pohyblivosť
pohybuje s pomocou rolátora a v prípade potreby je k dispozícií aj invalidný vozík.

Ďalšie informácie
denne za ním chodí jeho priateľka, ktorá sa podieľa aj na varení a nakupovaní. Pacient potrebuje niekoho, kto mu bude robiť spoločnosť, porozpráva sa s ním, rozveselí ho a bude ho motivovať.

NÁPLŇ PRÁCE
Starostlivosť o pacienta
pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní.

Starostlivosť o domácnosť
varenie, upratovanie, nákupy.

KLIENT

Firma VIP-Complet, s.r.o. Nehodnotený Člen od augusta 2019
VS
Napísať
9,50 €
Ostatné krajiny