Stolár SZČO - Rakúsko

4 600 €
Dátum nástupu
Dohodou
Jazykové schopnosti
Nemecký jazyk
Druh pracovného pomeru
Živnosť

Miesto práce: Rakúsko - oblasť TIROLSKO (niekoľko stavenísk), začiatok je podľa dohody- čo najskôr

Náplň práce:
stavba sauny. Sauny sú stavané, dodávané a nastavované v dielni

Požiadavky:
- Aktívna znalosť nemeckého jazyka minimálne jedného člena z partie

Benefity:
- Pracovný čas min. 45 hod./týždenne
- ukončenie zákazky je 31.12.2021
- Sobotná práca - ak je to potrebné
- Fakturácia je 7 / 14

Doplňujúce informácie:
Ubytovanie zabezpečené
Ponúkaný plat 23 € / hod
Požiadavka na náradie - bežné ručné náradie

V prípade záujmu a VIAC informácií nás kontaktujte:
Telefonicky alebo emailom

Požiadavky:

Benefity:

Doplňujúce info...

Firma Time Personnel Agency Nehodnotený Člen od júna 2020
TP
Napísať
4 600 €
Ostatné krajiny