Jednoduchá obsluha strojov

900 €
Informácie o práci
Miesto výkonu
Celý okres
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Zobraziť všetko

Mzda: 680 - 900 EUR/mesiac
+ BONUS za dochádzku 25€ + osobnostné ohodnotenie 62€

- zarobíte si u nás priemernú mesačnú mzdu 650-750 v čistom!
- dostanete výkonnostný a dochádzkový bonus
- samozrejmosťou sú stravné lístky
- budete mať príležitosť privyrobiť si platenými nadčasmi
- okrem toho ponúkame možnosť pravidelných záloh

Požiadavky na zamestnanca:
- skúsenosti v strojárskom priemysle/obsluha strojov

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- hľadáme nových kolegov zo Sučian, Martina a okolia, ktorí majú záujem o dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti
- úlohou zamestnancov je jednoduchá obsluha stojov a zariadení spojená s výrobou komponentov do prevodoviek

Náplň práce, práv...

Firma MAXIN’S Quality Services,s.r.o. Nehodnotený Člen od marca 2021
Napísať
900 €
Sučany