Operátor v stavebnom priemysle

1 000 €
Informácie o práci
Miesto výkonu
Celý okres
Vhodné pre
Bez praxe
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

Do našej spoločnosti hľadáme zručných operátorov výroby, ktorí majú záujem o dlhodobé s stabilné zamestnanie.

Mzdové podmienky (brutto)
4,09 - 6 EUR/hod.
+ dochádzkový bonus a osobné ohodnotenie do výšky 190 EUR

Aké sú výhody?
- mzda 1000 eur/mesačne
- 13. plat
- stravné lístky v hodnote 3,83 eur - v plnej výške na účet, bez zrážky
- dochádzkový bonus vo výške 140 eur brutto
- osobné hodnotenie od majstra do výšky 50 eur brutto
- bonus za nástup 50 eur brutto - 6 mesiacov po sebe
- dôchodkové sporenie
- všetky príplatky za nadčas vo výške 50 % hodinovej mzdy
- v prípade potreby vám zabezpečíme ubytovanie
- skvelý pracovný tím
- plná podpora koordinátora
- príplatky nad rámec Zákonníka práce

Požiadavky na zamestnanca:
- okrem manuálnej zručnosti a svedomitého prístupu k práci, vyžadujeme len chuť učiť sa a napredovať
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Čo je úlohou operátora?
- práca pri výrobe plotov
- bežná obsluha strojov a zariadení
- dôležitá pritom je práca s drôtom
- jedná sa o prácu v 3 zmennej prevádzke

- 13. plat
- osobné hodnotenie od majstra do výšky 50 eur brutto<...

Firma MAXIN’S Quality Services,s.r.o. Nehodnotený Člen od marca 2021
Napísať
1 000 €
Senica