Zrušiť
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Práca na doma-výroba šperkov, náramkov a iné

600 €
Typ: Ponuka, z dňa 31. 1. 2021 (č. 33996800)
Informácie o práci
Miesto výkonu
Celá SR
Vhodné pre
ZŤP
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Jazykové schopnosti
Nie sú potrebné
Druh pracovného pomeru
Polovičný úväzok
Zobraziť všetko

Ponuka serióznej stabilnej a dlhodobej pracovnej ponuky.. Fotografie sú len ilustračné!!!
Práca na doma, v pohodlí ju viete vykonávať pár hodín, podľa vášho usúdenia, nakoľko sa zárobok pohybuje podľa vašej šikovnosti a vyrobených výrobkov, ktoré vyrobíte. Práca je zabezpečená zmluvou o Dielo resp. príkaznou zmluvou, prácu môžte vykonávať popri inom Jobe, na materskej prípadne na dôchodku, je aktuálna pre celé slovensko, nakoľko sa realizuje z domu, na prácu potrebujete štartovací manuál, materiál, pokyny, ktoré zasielame v balíku, po dohodnutí na spolupráci, zmluva sa obnovuje podľa potreby a Vašej iniciatívy, každý mesiac, prípadne viac krát, to je už vec následnej konzultácie, zárobok je variabilný od 250-850 Eur a šikovné Dámy ktoré pracujú pre nás si zarobia v priemere až 600 EUR za mesiac.To záleží naozaj na vašej šikovnosti a čase koľko si stanovíte na túto prácu. Vyrábajú sa náramky, bižutéria, ale aj hačkované, pletené veci. Pri spolupráci si zaradíte odvetvie ktoré chcete robiť, resp. ktoré výrobky chcete dostávať na objednávku vyrábať.
Pre zaškolenie a bližšie informácii o spolupráci napíšte email:
Pošlite Vaše údaje, adresu, kontakt a mail, zašleme Vám balík na adresu, kde obdržíte zaškolovací materiál, vzorky, osobný dotazník, inštrukcie, pokyny, prehlásenie, návrh zmluvy, termíny a ponukový list.
nakoľko sa v súčastnosti pripravuje náš web a právna úprava spoločnosti, v najbližších dňoch sa práca naplno spustí a nábor na zamestnancov v počte 30 bude obsadzovaný, preto ak máte záujem hneď píšte. Jednoducho a rýchlo si zabezpečíte skvelý zárobok v čase Krízy.

Ponuka serióznej stabilnej a dlhodobej pracovnej ponuky.. Fotografie sú len ilustračné!!!
Práca na doma, v pohodlí ju viete vykonávať pár hodín, podľa vášho usúdenia, nakoľko sa zárobok pohybuje podľa vašej šikovnosti a vyrobených výrobkov, ktoré vyrobíte. Práca je zabezpečená zmluvou o Dielo resp. príkaznou zmluvou, prácu môžte vykonávať popri inom Jobe, na materskej prípadne na dôchodku, je aktuálna pre celé slovensko, nakoľko sa realizuje z domu, na prácu potrebujete štartovací manuál,...

600 €
Banská Bystrica
Zobraziť kontakty