TESÁR / pracovná zmluva / jednotlivec aj partia /

15,90 €
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Jazykové schopnosti
Nemecký jazyk
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

Ponúkame stabilnú prácu na nemeckú pracovnú zmluvu pre šikovného tesára do Nemecka (34639 Schwarzenborn) s nástupom v polovici februára.
S nástupom od marca prijmeme aj partie tesárov.

Náplň práce: výstavba, montáž montovaných domov

Požadujeme:
- dostatočná prax
- dohovoriť sa nemecky ohľadom práce (v partii stačí jeden)
- auto

Ponúkame:
- mzda 15,90€hod.
- nezdaniteľný príspevok 2,50€/hod. (max. 20€/deň)
- nadčasové hodiny vyplácané formou prémií
- sociálne, zdravotné, dôchodkové poistenie odvádzané v Nemecku, platená dovolenka do SOKA BAU
- možná záloha, mzda na účet do 15. nasledujúceho mesiaca
- zabezpečené ubytovanie, príspevok na ubytovanie 12€/ deň
- možnosť dlhodobej spolupráce

K dispozícii sme v pracovné dni 7:30-16:00 hod.

Požadujeme:
- auto

Ponúkame:

Predajca TRIPART, s.r.o. Nehodnotený Člen od marca 2016
TS
Napísať
15,90 €
Nemecko