Ponuka práce na živnosť Elektrikári DE/AT

3 200 €
Informácie o práci
Jazykové schopnosti
Nemecký jazyk

Práca v Nemecku alebo Rakúsku na živnosť nástup v priebehu 01-02/2021.
Náplň práce:
- Elektromontáže NN a VN.
-Vykonávanie klasických bytových inštalácií podľa zadanej technickej dokumentácie.
- Vykonávať elektro - montážne a drobné stavebné práce pri výstavbe nových a
rekonštrukcii starších rozvodov vysokého a nízkeho napätia.
- Pokladanie káblov, montáž káblových žľabov, ťahanie káblov v káblových trasách.
- Zabezpečovať materiál na výkon prác a jeho kompletizáciu.
- Montáž, zapájanie rozvádzačov, elektrických rozvodov.
- Vykonávať drobné výkopové práce a iné prípravné činnosti.

• Montáže žľabov pre elektrické káble až po samotné zapájanie senzorov, ovládacích panelov, robotov a rozvodných skríň podľa technickej dokumentácie v súlade s platnou legislatívou
• Kompletné elektroinštalačné práce, pokladanie káblov, zapájanie rozvádzačov podľa dokumentácie a požiadaviek zákazníka
• Montáž, inštalácia a oprava zariadení v priemyselných halách, identifikácia jednoduchých porúch a ich následné odstraňovanie.
- dlhodobá spolupráca, pomoc s vybavením legislatívy do Nemecka
- Cena práce 16,50-19Eur / hod. podľa skúseností, praxe a znalosti NJ:
- MIESTO výkonu prác- rôzne lokality Nemecko/Rakúsko
- Pracuje sa min. 10 h denne ( aj soboty) na turnusy, štandardne 3+1 alebo dohodou, plne preplatené/hradené ubytovanie.

Požiadavky:
- aktívna znalosť nemčiny alebo angličtiny
- elektrotechnická vyhláška 21§ a vyššie, požadovaná prax s bytovými alebo industry inštaláciami v priem. halách, rozvádzačmi.
- vlastné auto - doprava do Nemecka/Rakúska, vlastné ochranné oblečenie, rukavice, obuv a bezpeč. topánky
Ak máte záujem a viete sa dohovoriť po nemecky volajte na uvedený tel. kontakt.

- Zabezpečovať materiál na výkon prác a jeho k...

Firma Elite Worker, s.r.o. Nehodnotený Člen od januára 2021
EW
Napísať
3 200 €
Ostatné krajiny