Zamestnaj sa hneď teraz

750 €
Informácie o práci
Vhodné pre
Bez praxe
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Základné
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Zobraziť všetko

Mzdové podmienky (brutto): 610 - 750 EUR/mesiac
+ BONUS za dochádzku 25€ + osobnostné ohodnotenie 61€

Hľadáme nových kolegov zo Sučian, Martina a okolia, ktorí majú záujem o dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti:

- zarobíte si u nás priemernú mesačnú mzdu 650-750 v čistom!
- dostanete výkonnostný a dochádzkový bonus
- samozrejmosťou sú stravné lístky
- budete mať príležitosť privyrobiť si platenými nadčasmi
- okrem toho ponúkame možnosť pravidelných záloh

Požiadavky na zamestnanca:
- prax nevyžadujeme, všetko potrebné ťa naučíme

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- tvojou úlohou je jednouchá vizuálna kontrola súčiastok
- zaznamenávanie chybných a nekvalitných súčiastok

- okrem toho ponúkame možn...

Firma MAXIN’S Quality Services,s.r.o. Nehodnotený Člen od marca 2021
Napísať
750 €
Sučany