Hľadá sa Čašníčka pre Švajčiarský hotel v Alpách

4 000 €
Informácie o práci
Jazykové schopnosti
Nemecký jazyk
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

Náplň práce: obsluhovanie, objednávanie a roznos jedál a nápojov pre hotelových a nehotelových hostí, príprava rôznych banketov, rámovanie stolov, debarasovanie a pod.
hlavný pracovný pomer
práca na švajčiarsku zmluvu, odvody hradené
práca v 3* hoteli
pracuje sa 5 dní v týždni cca 42 hodín týždenne
práca vhodná pre ženu

Termín nástupu: December (podľa začiatku zimnej sezóny )

Dĺžka pracovného pomeru: do konca marca 2021 aj dlhodobo

Požiadavky/skúsenosti: prax v danom odbore jednu alebo viac sezón
nemecký jazyk na pokročilej úrovni
prax z nemecky hovoriacej krajiny a vyučenie v odbore veľkou výhodou

Jazykové požiadavky: nemecky - pokročilo

Odporúčaný vek: do 45 rokov

Mzda: od 3800 do 4500 Chf/mesiac brutto v závislosti od praxe, vzdelania a zaradenia čašníčky (servírka, pomocná servírka, účtujúca čašníčka)
netto/mesiac: pomocná čašníčka 2200,-chf
samostatná účtujúca čašníčka od 2500,-chf + tringelty (inclusiv ubytovanie, strava, odvody)
Ubytovanie/strava: Zabezpečené strhávané z hrubej mzdy

Dĺžka pracovného pomeru: do konca marca 2021 aj dlhodo...

Napísať
4 000 €
Ostatné krajiny