Pracovná ponuka pre elektrikárov v Rakúsku

2 900 €
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Jazykové schopnosti
Nemecký jazyk
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

Miesta výkonu práce: región Burgenland, Dolné Rakúsko, Horné Rakúsko, Tirol
Nástup: s možnosťou okamžitého nástupu

Pracovná náplň:
- Elektroinštalácie, elektromontáže
- Inštalácia rozvodov, hĺbenie rýh pre káble v stenách,
- Montáž elektrotechnických zariadení na stavbách domov, resp. montáž rozvodných skríň
- Kompletné elektroinštalačné práce v novostavbách, domoch
- Montáž prípojok, elektrických rozvodov, zariadení

Požiadavky:
- Ukončené odborné vzdelanie
- Prax v odbore požadovaná min. 2-3 roky
- Znalosť nemeckého jazyka na úrovni A2/B1
- Auto a vodičský preukaz typu B
Ponúkame:
- Nástupný plat: 13,55€ brutto/h + 0,877€ Montagezulage brutto/h + 26,40€ netto
Auslöse/deň
- Zabezpečené a čiastočne hradené ubytovanie
- Príspevok na ubytovanie 15€/deň
- Rakúska pracovná zmluva s rakúskym zamestnávateľom
- Práca na trvalý pracovný pomer
- 13. a 14. plat
- Dovolenka zo zákona
- Nástup: ihneď
- Slovenská kontaktná osoba
Ak Vás naša ponuka oslovila Vaše životopisy posielajte na e-mailovú adresu alebo nás kontaktujte telefonicky.

Požiada...

Predajca Prestige Work Nehodnotený Člen od júla 2016
PW
Napísať
2 900 €
Ostatné krajiny