Barman - Bratislava - Devínska Nová Ves

1 100 €
Informácie o práci
Miesto výkonu
Celý kraj
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

Chceš byť súčasťou pri zrode jedinečného gastronomického konceptu v úplne nových a dizajnovo atraktívnych priestoroch kaviarne/reštaurácie v Bratislave - Devínskej Novej Vsi?

Ak rád komunikuješ s ľuďmi, máš rád poriadok, zmysel pre detail a si kreatívny, my Ti ponúkame príjemnú atmosféru na pracovisku plnú kreativity a zábavy.

Náplň práce:

-profesionálna práca za barom na vyššej úrovni
-znalosti z oblasti gastronómie, príprava miešaných nápojov, domácich limonád, práca s pákovým kávovarom
-komunikácia so zákazníkmi, obsluha zákazníkov
-prípravné práce a práca s pokladňou

Ak máš pozitívny vzťah ku gastronómii a rád komunikuješ s ľuďmi, pošli životopis, resp. daj o sebe vedieť.

-znalosti z oblasti gastronómie, príprava miešaných nápojov...

Predajca Petra Záškvarová Nehodnotený Člen od júla 2020
PZ
Napísať
1 100 €
Bratislava IV - Devínska Nová Ves