Referent online marketingu a obchodu

1 060 €
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Jazykové schopnosti
Anglický jazyk
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

Príjmeme do TPP alebo na skrátený pracovný úväzok referenta marketingu a obchodu

Náplň práce:
- evidencia poskytovateľov online a off-line reklamy
- správa a vytváranie kreatívneho obsahu a platených kampaní pre sociálne siete: Facebook, Instagram, Linkedln
- správa a tvorba PPC kampaní pre Google Ads (SR a CR) a Sklik
- vyhodnocovanie aktivity a tvorba reportov (Google analytics, Facebook Pixel)
- tvorba a zasielanie newslettrov (Mailchimp)
- návrhy a zadávanie realizácie bannerov, billboardov
- realizácia a koordinácia iných marketingových aktivít spoločnosti a organizácia podujatí
- tvorba cenových ponúk a komunikácia s klientmi – podľa časovej náročnosti

Vítané skúsenosti:
- grafické prace
- prehľad o marketingových nástrojoch
- organizácia podujatí

Pracovné miesto je určené pre samostatných, komunikatívnych a kreatívnych uchádzačov so skúsenosťami v oblasti online marketingu, ktorí sa nebránia aj práci v oblasti obchodu.

Plat 1 060 €/mesiac brutto + prémie

- ná...

Predajca bosikova66 Nehodnotený Člen od júla 2017
B
1 060 €
Žilina-Bôrik