Sekačky S Okamžitým Nástupom

Považská Bystrica
856 €
Informácie o práci
Miesto výkonu
Celý okres
Vhodné pre
Bez praxe
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Zobraziť všetko

Informácie o ponuke:
Mzdové podmienky (brutto)
661 - 856 EUR/mesiac
+ množstvo príplatkov a bonusov

Ponúkame množstvo benefitov:
- budeš pracovať vo významnej spoločnosti
- máš istotu dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu aj v tomto náročnom období
- náš koordinátor ti bude plne k dispozícii

Okrem základnej mzdy bude tvoj príjem pozostávať z nasledovných zložiek:
- rizikový príplatok: 0,5978 eur/hod.
- nočný príplatok: 1,90 eur
- nadčasový príplatok: 30 % z priemeru
- sviatok: 100 %
- sobota: 50 % z min.
- nedeľa: 90 % z min.
- 13. mzda : 40 % z priemeru
- 14. mzda: 40 % z priemeru

Požiadavky na zamestnanca:
- skúsenosti s prácou vo výrobe sú vítané, ale nie nutné
- ochota pracovať na zmeny
- ochota vzdelávať sa

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Hľadáme nové posily do tímu sekačiek.
Čo bude tvojou úlohou, ak sa u nás zamestnáš?
- budeš sa venovať výrobe výrobkov z gumy vo významnej spoločnosti
- tvojou bežnou každodennou úlohou bude obrábanie gumových profilov a obsluha vytlačovacích lisov
- dôležitou časťou práce je kontrola kvality
- okrem uvedeného budeš robiť bežné pomocné práce pri výrobe a finalizácii profilov (strihanie, rezanie, brúsenie, klipovanie a pod.)
- jedná sa pritom o prácu na 3 zmeny (8 hodinové)

Informácie o ponuke: Mzdové podmienky (brutto) 661 - 856 EUR/mesiac + množstvo príplatkov a bonusov Ponúkame množstvo benefitov: - budeš pracovať vo významnej spoločnosti - máš istotu dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu aj v tomto náročnom období - náš koordinátor ti bude plne k dispozícii Okrem základnej mzdy bude tvoj príjem pozostávať z nasledovných zložiek: - rizikový príplatok: 0,5978 eur/hod. - nočný príplatok: 1,90 eur - nadčasový príplatok: 30 % z priemeru - sviatok: 100 %...

Firma MAXIN’S Quality Services,s.r.o. Nehodnotený Člen od augusta 2020
Napísať
856 €