Obsluha CNC ohraňovacieho lisu

1 100 €

Firma Eneliana s.r.o. príjme do pracovného pomeru nových pracovníkov na obsluhu cnc ohraňovacieho lisu (safan, triumph).

Pracovná náplň:
obsluha moderných CNC ohraňovacích lisov,
ohýbanie veľkého portfólia dielcov podľa technickej dokumentácie (zákazková výroba),
základná údržba a nastavovanie strojov.
Požadujeme:
- technické myslenie
- schopnosť rýchlo sa učiť
- zodpovednosť a pracovitosť
- skúsenosti s podobnou prácou sú výhodou
Je to turnusová práca, pracuje sa 12 hodín denne.
Zamestnancom zabezpečujeme a hradíme ubytovanie v plnej výške a taktiež ponúkame príspevok na cestovné vo výške 1000Kč.
Práca je na dlhodobo, na českú pracovnú zmluvu (doba neurčitá).
Hľadáme serióznych ľudí, ktorí majú chuť pracovať.
Miesto výkonu práce: Česká republika - Brno.
Nástupný plat od 170 czk v čistom (možnosť platovo rásť podľa šikovnosti a zručnosti).
Požadujeme prax minimálne 1 rok v danom obore.
Možnosť poskytovania záloh.

Požadujeme:

Predajca Lucia Nehodnotený Člen od októbra 2019
L
Napísať
1 100 €
Česká republika