Operátor strojov a zariadení. Ubytovanie zdarma

Bratislava IV - Devínska Nová Ves
906 €
Informácie o práci
Miesto výkonu
Celá SR
Vhodné pre
Bez praxe
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Zobraziť všetko

Mzdové podmienky (brutto)
640 - 906 EUR/mesiac
+ nočný príplatok + príplatky za prácu cez víkend

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- jednoduchá manuálna práca v medzinárodnej strojárskej spoločnosti
- obsluha strojov a zariadení
- zabezpečenie jednoduchých dokončovacích operácií
- vykonávanie vizuálnej kontrolu kvality produktov
- nenáročná práca vhodná pre mužov a ženy
- práca v trojzmennej prevádzke (8 hod.)

Zamestnanecké výhody, benefity
- stabilné zamestnanie v strojárskom priemysle
- plná podpora koordinátora
- možnosť kariérneho postupu
- ubytovanie ZDARMA
- mzdu 640 € brutto + 166 € brutto odmena + ak nepotrebuješ ubytovanie, dostaneš 100 € (brutto) bonus na bývanie

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- stačí, ak si manuálne zručný, všetko ostatné sa u nás ľahko naučíš
- uprednostníme uchádzačov s nasledovnými vlastnosťami: precíznosť, rýchlosť, dochvíľnosť

Mzdové podmienky (brutto) 640 - 906 EUR/mesiac + nočný príplatok + príplatky za prácu cez víkend Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - jednoduchá manuálna práca v medzinárodnej strojárskej spoločnosti - obsluha strojov a zariadení - zabezpečenie jednoduchých dokončovacích operácií - vykonávanie vizuálnej kontrolu kvality produktov - nenáročná práca vhodná pre mužov a ženy - práca v trojzmennej prevádzke (8 hod.) Zamestnanecké výhody, benefity - stabilné zamestnanie v strojárskom priemysle - p...

Firma MAXIN’S Quality Services,s.r.o. Nehodnotený Člen od augusta 2020
Napísať
906 €