Kuchár

8 €
Informácie o práci
Miesto výkonu
Celá SR
Vhodné pre
Bez praxe
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Jazykové schopnosti
Nie sú potrebné
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

Hľadáte prácu kde budete môcť uplatniť Vašu kreativitu v kuchyni a začať niečo nové v podniku , ktorý sa práve otvára ? Práve u nás Vám umožníme realizovať Vašu fantáziu pri tvorbe jedalného lístka a dáme priestor Vašim nápadom,preto nás neváhajte kontaktovať.

Do novo-otvárajúcej prevádzky hľadáme KUCHÁRA.
Náplňou práce nášho šikovného nového kuchára bude:
Pripravovanie ponúkaných jedál ( kuchyňa formou bistra )
Dodržiavanie hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.
Sledovanie správnych skladových zásob základných surovín.
Aranžovanie pripravovaných pokrmov a kladenie vysokého dôrazu na estetickú stránku pokrmov.
Udržiavanie čistoty v prevádzke.

Mzda bude upresnená na základe skúsenosti.
od 6,50 - 8,00 €/hod/brutto
(Na mzdových podmienkách sa určite dohodneme

Miesto : Bratislava ,Odbojárov 5/B

Dodržiavanie hygienických štandardov a čistoty n...

Predajca Meszarosova Nehodnotený Člen od marca 2016
M
Napísať
8 €
Bratislava III - Nové Mesto