TOP Ponuka

600 €
Informácie o práci
Vhodné pre
Bez praxe
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Jazykové schopnosti
Nie sú potrebné
Druh pracovného pomeru
Živnosť

Do našej spoločnosti hľadáme šikovných a ambicióznych kolegov, ktorí chcú pomáhať ostatným ľuďom robiť finančný poriadok. Nerobíme to ako všetky ostatné firmy a práve preto sme VÝNIMOČNÍ.

NÁPLŇ PRÁCE:
> stretnutia s klientmi ONLINE aj OSOBNE
> vyhľadávanie nových klientov a spolupracovníkov
> školenie a vedenie tímu spolupracovníkov
> administratívna činnosť

VÝHODY A BENEFITY:
> cca polovicu práce vieš robiť z domu
> časová flexibilita, žiadna práca od - do
> prepracovaný systém vzdelávania
> garantovaný kariérny postup
> autobonus, dovolenky pri splnení stanovených cieľov

MZDA:
600 - 3500 Eur.

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM PROCESE:
Ak nie si spokojný v súčasnom zamestnaní, hľadáš zmenu, alebo si bol výrazne ovplyvnený danou situáciou, pošli nám svoj štruktúrovaný životopis.

POŽIADAVKY NA UCHÁDZAČA:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
> stredoškolské s maturitou
> nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
> študent vysokej školy
> vysokoškolské I. stupňa
> vysokoškolské II. stupňa
> vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti
> minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
> bezúhonnosť
> výhodou sú obchodné prípadne manažérske skúsenosti
> podnikateľský aktívny prístup
> príjemné vystupovanie

PROSÍM LEN SERIÓZNY ZÁUJEM!!!

INZERUJÚCA SPOLOČNOSŤ:
Pôsobíme na trhu už viac ako 12 rokov a patríme medzi lídrov na trhu finančných služieb. Našim klientom prinášame komplexné finančné služby pod jednou strechou, pričom využívame unikátny koncept zameraný na odbornosť a profesionalitu.
Pri výbere finančného riešenia je pre nás dôležitá objektivita, preto sa uberáme cestou nezávislého finančného sprostredkovania.

Predajca Juraj Nehodnotený Člen od marca 2016
J
600 €
Bratislava