Pracovná príležitosť pre elektrikárov v Rakúsku

2 900 €
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Jazykové schopnosti
Nemecký jazyk
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

Hľadáme skúsených elektrikárov na prácu do Rakúska s možnosťou nástupu od 17.08.2020.
Miestá výkonu práce: 8750 Judenburg, 5671 Bruck an der Glocknerstraße , 8770 Traboch
Pracovná náplň:
Elektroinštalácie, elektromontáže
Inštalácia rozvodov, hĺbenie rýh pre káble v stenách,
Montáž elektrotechnických zariadení na stavbách domov, resp. montáž rozvodných skríň
Kompletné elektroinštalačné práce v novostavbách, domoch
Montáž prípojok, elektrických rozvodov, zariadení

Požiadavky:
Ukončené odborné vzdelanie
Prax v odbore požadovaná min. 2-3 roky
Znalosť nemeckého jazyka na úrovni A2/B1
Auto a vodičský preukaz typu B

Ponúkame:
Nástupný plat: 12,08€ - 13,55€ brutto/h + 0,877€ Montagezulage brutto/h + 26,40€ netto Auslöse/deň
Zabezpečené a čiastočne hradené ubytovanie
Príspevok na ubytovanie 15€/deň
Rakúska pracovná zmluva, dlhodobá práca
Práca na trvalý pracovný pomer
13. a 14. plat
Dovolenka zo zákona
Nástup: ihneď
Slovenská kontaktná osoba

Ak Vás naša ponuka oslovila Vaše životopisy posielajte na e-mailovú adresu alebo nás kontaktujte telefonicky.

Montáž prípojok, elektrických roz...

Predajca Prestige Work Nehodnotený Člen od júla 2016
PW
Napísať
2 900 €
Ostatné krajiny