Práca s ubytovaním pre operátorov výroby od 110 kč

Mladá Boleslav
1 000 €
Informácie o práci
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

Turnusová práca v Mladej Boleslave pre operátorov výroby/ montážnikov. Práca je vhodná pre mužov aj ženy. Páry nie. Nástupná mzda 110 kč/hod. nad 200 hod. 120 kč, po skúšobnej dobe navýšenie na 115 kč, nad 200 hod. 125 kč/ hod.

Náplň práce: Výroba a montáž palivových potrubí a palivových systémov do áut. Vizuálna kontrola, príprava materiálu, skladanie, spájanie, montáž.

Zamestnanecké výhody, benefity:
Turnusová práca 3 týždne v práci a týždeň doma alebo nepretržité pracovné zmeny.
12 hod. pracovné zmeny - denné a nočné
Práca na hlavný pracovný pomer (zmluva na neurčito)

Nástup do práce 10.08.2020 - doprava zabezpečená.

Ubytovanie zabezpečené - zadarmo, platí firma, v prípade vlastného ubytovania príspevok na privát 3 500 kč/mesiac.
Zálohy - na prvý týždeň si zobrať vlastné peniaze, po prvom odpracovanom týždni máte nárok na zálohu 1 000 kč – 1 500 kč.

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám pošlite Váš Životopis

Turnusová práca v Mladej Boleslave pre operátorov výroby/ montážnikov. Práca je vhodná pre mužov aj ženy. Páry nie. Nástupná mzda 110 kč/hod. nad 200 hod. 120 kč, po skúšobnej dobe navýšenie na 115 kč, nad 200 hod. 125 kč/ hod. Náplň práce: Výroba a montáž palivových potrubí a palivových systémov do áut. Vizuálna kontrola, príprava materiálu, skladanie, spájanie, montáž. Zamestnanecké výhody, benefity: Turnusová práca 3 týždne v práci a týždeň doma alebo nepretržité pracovné zmeny. 12 hod. praco...

Firma MEUS s.r.o. Nehodnotený Člen od novembra 2019
MS
Napísať
1 000 €