Zrušiť
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

KOŠICE PROMOTÉR/KA- NÁSTUP IHNEĎ- CELOROČNÁ PRÁCA

Košice
100 €
Typ: Ponuka, z dňa 26. 7. 2020 (č. 32965335)
Informácie o práci
Miesto výkonu
Celý kraj
Vhodné pre
Bez praxe
Dátum nástupu
Ihneď
Zobraziť všetko

Pre reklamné  a propagačné akcie v nákupných centrách a galériách, na výstavách a pod. prijmeme komunikatívne promotérky a promotérov.
Náplňou práce je predovšetkým zoznámenie zákazníka s uvádzanými produktami, poradenstvo, rozdávánie reklamných materiálov súvisiacich s danou akciou.
Reklamné akcie sú vždy celodenné so zabezpečenou  dopravou na miesto aj späť.
Jedná sa o dlhodobú prácu/brigádu, je vhodná aj pre študentov vysokých škôl, ktorí majú voľné dni v týždni a hlavne pre nezamestnaných, ktorí hľadajú stálu prácu na 5 dní týždenne.

Od uchádzačov očakávame zdvorilé vystupovanie, samostatnosť, komunikačné schopnosti a usilovnosť.
Ponúkame vysoké finančné ohodnotenie (60-150€/akcia), priateľský kolektív, ústretový prístup, kariérny rast a získanie nových skúseností.

Kontaktujte nás správou.

Pre reklamné  a propagačné akcie v nákupných centrách a galériách, na výstavách a pod. prijmeme komunikatívne promotérky a promotérov. Náplňou práce je predovšetkým zoznámenie zákazníka s uvádzanými produktami, poradenstvo, rozdávánie reklamných materiálov súvisiacich s danou akciou. Reklamné akcie sú vždy celodenné so zabezpečenou  dopravou na miesto aj späť. Jedná sa o dlhodobú prácu/brigádu, je vhodná aj pre študentov vysokých škôl, ktorí majú voľné dni v týždni a hlavne pre nezamestnaných, k...

Predajca PROMO AGENCY KOŠICE Nehodnotený Člen od februára 2016
PA
100 €
Košice
Zobraziť kontakty