Automechanik s praxou - Vyučený v odbore

Pezinok
1 000 €
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Zobraziť všetko

Hľadáme automechanika s praxou do nášho tímu.
Miesto práce : Pezinok
Mzda: Od 1000 EUR v čistom resp.dohodou
Náplň práce:
Diagnostika a oprava porúch osobných a úžitkových vozidiel, stanovenie optimálneho spôsobu opráv, vykonávanie mechanických opráv a výmeny opotrebovaných súčiastok a častí motorových vozidiel, vykonávanie záručných a pozáručných prehliadok, používanie meracích a diagnostických prístrojov, montáž a servis automobilových doplnkov a príslušenstva, vykonávanie pneuservisných prác.Bližšie informácie Vám radi poskytneme pri pohovore.

Hľadáme automechanika s praxou do nášho tímu. Miesto práce : Pezinok Mzda: Od 1000 EUR v čistom resp.dohodou Náplň práce: Diagnostika a oprava porúch osobných a úžitkových vozidiel, stanovenie optimálneho spôsobu opráv, vykonávanie mechanických opráv a výmeny opotrebovaných súčiastok a častí motorových vozidiel, vykonávanie záručných a pozáručných prehliadok, používanie meracích a diagnostických prístrojov, montáž a servis automobilových doplnkov a príslušenstva, vykonávanie pneuservisných prác....

Predajca Martin Mrúzek Mtechnix Nehodnotený Člen od novembra 2016
MM
Napísať
1 000 €
Pezinok