Elekrikár, Murár, Maliar, Montážnik - Nemecko

Ostatné krajiny
3 500 €

Miesto výkonu práce:
NEMECKO - Rakusko

NÁSTUP MOŽNÝ IHNEĎ.

Stavebná spoločnosť hľadá na dlhodobé zákazky do NEMECKA šikovných, samostatných a spoľahlivých ELEKTRIKÁROV, MECHANIKOV, MURÁROV, MALIAROV, MONTÁŽNIKOV.
Ponuka práce je pre jednotlivcov ale aj partie.

Náplň práce:
• AUTOMATIZÁCIA, MONTÁŽNE, MALIARSKE, MURÁRSKE, STAVEBNÉ PRÁCE,
• Montáže žľabov pre elektrické káble, po samotné zapájanie senzorov, ovládacích panelov, robotov a rozvodových skríň podľa technickej dokumentácie v súlade s platnou legislatívou
• kompletné elektroinštalačné práce pokladanie káblov, zapájanie rozvádzačov podľa plánovanej dokumentácie a požiadaviek zákazníka
• Montáž, inštalácia a oprava elektrických zariadení v priemyselných halách, identifikácia jednoduchých porúch a ich následné odstraňovanie
• operatívne riešenie vzniknutých závad
• Plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného v súvislosti s výkonom činnosti.

Požiadavky na pracovníka:
- Nemecký jazyk na úrovni DOHOVORENIA SA
- znalosť práce vo svojom odbore
- platná vyhláška ELEKTRIKÁR (§21, §22, §23)
- výučný list MALIAR, MURÁR
- preukázaná prax a skúsenosti v odbore
- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovedný prístup ku práci

Ponúkame:
* pravidelné úhrady faktúr
* ubytovanie zabezpečené ako aj hradené zamestnávateľom
* stabilnú prácu počas celého roka
* kariérny rast
* prácu v interiéroch výrobných hál
* dlhodobú spoluprácu spojenú so vzájomnou spokojnosťou

Finančné ohodnotenie od 3400€ do 4000€

Práca je vykonávaná turnusovo a to 3 týždne sa robí 1 týždeň voľno alebo 4 týždne sa robí a 1-2 týždne je voľno od pondelka do soboty v počte hodín 10/ 60 hodín týždenne a viac podľa zložitosti projektu.
Práca je na živnosť.

Uchádzačov, ktorí zašlú svoj životopis na uvedenú e-mailovú adresu kontaktujeme medzi prvými.

Miesto výkonu práce: NEMECKO - Rakusko NÁSTUP MOŽNÝ IHNEĎ. Stavebná spoločnosť hľadá na dlhodobé zákazky do NEMECKA šikovných, samostatných a spoľahlivých ELEKTRIKÁROV, MECHANIKOV, MURÁROV, MALIAROV, MONTÁŽNIKOV. Ponuka práce je pre jednotlivcov ale aj partie. Náplň práce: • AUTOMATIZÁCIA, MONTÁŽNE, MALIARSKE, MURÁRSKE, STAVEBNÉ PRÁCE, • Montáže žľabov pre elektrické káble, po samotné zapájanie senzorov, ovládacích panelov, robotov a rozvodových skríň podľa technickej dokumentácie v súlade s pla...

Predajca E.W. Nehodnotený Člen od novembra 2019
E
Napísať
3 500 €