Strojník / zastupujúci Opravár strojov a zariadení

Zvolen
800 €
Informácie o práci
Miesto výkonu
Celý okres
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Jazykové schopnosti
Anglický jazyk
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

Hľadáme strojníka/zastupujúceho opravára strojov a zariadení na TPP
- práca na 3 zmeny
- práca vhodná pre mužov

Náplň práce:
• vykonáva správu, obsluhu a čistenie príslušných strojných zariadení,
• zabezpečuje plynulý chod strojných zariadení,
• vykonáva nastavenie, prestavenie, zmeny a zastavenie strojných zariadení,
• zabezpečuje prísun predpripravených výrobných vstupov k strojným zariadeniam,
• zabezpečuje vstupnú, medzioperačnú a výstupnú kontrolu,
• zabezpečuje nutnú údržbu, opravu, nastavenie, prestavenie a odstavenie strojov a zariadení,
• vykonáva okamžité odstránenie bezodkladných závad (v rámci existujúcich technických možností) pri vzniku porúch na strojných zariadeniach,
• zabezpečuje opravu náhle poškodenej alebo náhle poruchovej elektroinštalácie.

Požiadavky:
- manuálna zručnosť
- oprávnenie Elektrotechnik § 22 Vyhl. 508/2009 Z.z.
- prax v odbore výhodou
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka výhodou
- vodičský preukaz B

Mzda:
- nástupný plat 850€/brutto/mesiac - 1000€/brutto/mesiac

Nástup:
- ihneď

Hľadáme strojníka/zastupujúceho opravára strojov a zariadení na TPP - práca na 3 zmeny - práca vhodná pre mužov Náplň práce: • vykonáva správu, obsluhu a čistenie príslušných strojných zariadení, • zabezpečuje plynulý chod strojných zariadení, • vykonáva nastavenie, prestavenie, zmeny a zastavenie strojných zariadení, • zabezpečuje prísun predpripravených výrobných vstupov k strojným zariadeniam, • zabezpečuje vstupnú, medzioperačnú a výstupnú kontrolu, • zabezpečuje nutnú údržbu, opravu, nastav...

Predajca Daša Motúzová Nehodnotený Člen od novembra 2016
DM
Napísať
800 €
Zvolen