Operátor strojov s okamžitým nástupom

Žarnovica
850 €
Informácie o práci
Miesto výkonu
Celý kraj
Vhodné pre
Bez praxe
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Zobraziť všetko

Náplň práce:

- práca na trvalý pracovný pomer
- práca v spoločnosti, ktorá sa zaoberá výrobou hliníkových komponentov pre automobilový priemysel
- obsluha strojov, manipulačné práce pri obsluhe CNC frézy
- zapisovanie technických údajov o výrobkoch
- kontrolné merania vyrobených dielcov
- zmennosť: 3-zmenná prevádzka
- miesto výkonu práce: Žarnovica

Zamestnanecké výhody:

- priemerná mesačná mzda 850€ v čistom
- v prípade potreby pre zamestnancov zo vzdialených regiónov ubytovanie
ZDARMA
- bezplatná autobusová linka: Žiar nad Hronom, Lehôtka pod Brehmi, Hliník nad Hronom, Bzenica, Žarnovica a späť
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu

Osobnostné predpoklady:

- predošlá prax nie je potrebná
- vhodné aj pre absolventov
- ochota pracovať v trojzmennej prevádzke

Náplň práce: - práca na trvalý pracovný pomer - práca v spoločnosti, ktorá sa zaoberá výrobou hliníkových komponentov pre automobilový priemysel - obsluha strojov, manipulačné práce pri obsluhe CNC frézy - zapisovanie technických údajov o výrobkoch - kontrolné merania vyrobených dielcov - zmennosť: 3-zmenná prevádzka - miesto výkonu práce: Žarnovica Zamestnanecké výhody: - priemerná mesačná mzda 850€ v čistom - v prípade potreby pre zamestnancov zo vzdialených regiónov ubytovanie ZDARMA - bezpla...

Firma MAXIN’S Quality Services,s.r.o. Nehodnotený Člen od augusta 2020
Napísať
850 €
Žarnovica