Ľahká práca pri káblových zväzkoch - MORAVA ČR

Česká republika
750 €
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Jazykové schopnosti
Nie sú potrebné
Zobraziť všetko

Trvalý pracovný pomer v trojzmennej prevádzke.

Ponúkme:
- základná mzda od 100 kč/ hod. + príplatky za víkendy, bonusy, prémie,
- pravidelné zálohy,
- príspevok na stravovanie,
- ubytovanie zadarmo,
- prácu v čistom prostredí.

Požiadavky na zamestnanca:
-dobrý zrak,
-zodpovednosť a spoľahlivosť,
-manuálna zručnosť,
-ochota pracovať na zmeny,
-min. stredoškolské vzdelanie bez maturity,
-prax nie je nutná,
-práca svojou povahou vhodnejšia pre ženy, prípadne páry.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
-kompletizácia káblových zväzkov,
-jednoduchá obsluha strojov,
-práca v teplom a čistom prostredí.

Najbližší nástup: IHNEĎ.

Záujemcov poprosíme o zaslanie aktuálneho telefónneho čísla.
Ďakujeme

Trvalý pracovný pomer v trojzmennej prevádzke. Ponúkme: - základná mzda od 100 kč/ hod. + príplatky za víkendy, bonusy, prémie, - pravidelné zálohy, - príspevok na stravovanie, - ubytovanie zadarmo, - prácu v čistom prostredí. Požiadavky na zamestnanca: -dobrý zrak, -zodpovednosť a spoľahlivosť, -manuálna zručnosť, -ochota pracovať na zmeny, -min. stredoškolské vzdelanie bez maturity, -prax nie je nutná, -práca svojou povahou vhodnejšia pre ženy, prípadne páry. Náplň práce, právomoci a zodpovedn...

Firma AVEC trade SK Nehodnotený Člen od mája 2019
AT
Napísať
750 €