Ponuka práce pre TESÁROV

Ostatné krajiny
14 €
Dátum nástupu
Ihneď
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Zobraziť všetko

Náplň práce:
Jedná sa o tesárske práce - odlievané, monolitické stavby. Práce zahŕňajú montáž debnenia (Doka, Peri), betonáž (podkladový betón), viazanie armatúr, deky, múry, prevlaky a montáž prefabrikovaných dielcov.
Miesto výkonu práce: Nemecko
Nástup: ihneď

Ponúkame:
Dlhodobú prácu na TPP (slovenská pracovná zmluva)
Plat: od 14 eur v čistom

Zabezpečujeme a hradíme:
Zazmluvnené projekty na min. 2 roky
Cesta SK-DE a späť
Ubytovanie v blízkosti miesta výkonu práce
Komerčné poistenie
Pracovné oblečenie
Pracovné pomôcky: základné náradie ( tesárska kapsa, kliešte, kladivo, ceruzy, metre)

Požadujeme:
- dlhoročnú skúsenosť v danom odbore
- znalosť čítania výkresov ( nie je však podmienka)
- dôslednosť
- flexibilita
- spoľahlivosť

Náplň práce: Jedná sa o tesárske práce - odlievané, monolitické stavby. Práce zahŕňajú montáž debnenia (Doka, Peri), betonáž (podkladový betón), viazanie armatúr, deky, múry, prevlaky a montáž prefabrikovaných dielcov. Miesto výkonu práce: Nemecko Nástup: ihneď Ponúkame: Dlhodobú prácu na TPP (slovenská pracovná zmluva) Plat: od 14 eur v čistom Zabezpečujeme a hradíme: Zazmluvnené projekty na min. 2 roky Cesta SK-DE a späť Ubytovanie v blízkosti miesta výkonu práce Komerčné poistenie Pracovné ob...

Predajca Gabriela Májková Nehodnotený Člen od augusta 2016
GM
Napísať
14 €