VODIČ VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKA

Česká republika
750 €
Dátum nástupu
Dohodou
Jazykové schopnosti
Nie sú potrebné
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

Práca spočíva v obsluhe VZV (nutný nielen preukaz, ale aj skúsenosti), nakládka materiálu podľa pokynov vedúceho.

Náplň práce:
- obsluha vysokozdvižného vozíka,
- nakládka a vykládka materiálu,
- prekladanie a ručný presun paliet,
- kontrola kvality a kvantity vyskladňovaných výrobkov.

Požiadavky:
- platný preukaz VZV,
- platný preukaz pre prácu s potravinami,
- zodpovednosť a spoľahlivosť.

Ponúkame:
- práca je poskytovaná s ubytovaním,
- možnosť čerpania týždenných záloh,
- doprava zadarmo,
- kvartálne odmeny, strava zabezpečená, 55 % príspevok na stravovanie.

Najbližší nástup: 07.2020.

Záujemcov poprosíme o zaslanie aktuálneho telefónneho čísla.
Ďakujeme

Práca spočíva v obsluhe VZV (nutný nielen preukaz, ale aj skúsenosti), nakládka materiálu podľa pokynov vedúceho. Náplň práce: - obsluha vysokozdvižného vozíka, - nakládka a vykládka materiálu, - prekladanie a ručný presun paliet, - kontrola kvality a kvantity vyskladňovaných výrobkov. Požiadavky: - platný preukaz VZV, - platný preukaz pre prácu s potravinami, - zodpovednosť a spoľahlivosť. Ponúkame: - práca je poskytovaná s ubytovaním, - možnosť čerpania týždenných záloh, - doprava zadarmo, - k...

Firma AVEC trade SK Nehodnotený Člen od mája 2019
AT
Napísať
750 €