Práca pre klampiarov v Rakúsku

Ostatné krajiny
2 900 €
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Jazykové schopnosti
Nemecký jazyk
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

Ponúkame pracovnú príležitosť pre klampiarov v Rakúsku s možnosťou okamžitého nástupu.

Miesto výkonu práce: celé Rakúsko

Pracovná náplň:
Klampiarske práce

Požiadavky:
Ukončené odborné vzdelanie
Prax v odbore požadovaná 2-3 roky
Znalosť nemeckého jazyka na úrovni A2/B1
Auto a vodičský preukaz typu B
Ponúkame:
Nástupný plat: 12,08€ - 13,55€ brutto/h + 0,877€ brutto Montagezulage/ hodina + 26,40€ netto Auslöse/deň
Zabezpečené a čiastočne hradené ubytovanie
Príspevok na ubytovanie 15€ netto/deň: PO- Štvr.
Rakúska pracovná zmluva na TPP
13. a 14. plat
Dovolenka zo zákona
Slovenská kontaktná osoba

Ak Vás naša ponuka oslovila Vaše životopisy posielajte na e-mailovú adresu alebo nás kontaktujte telefonicky: +421950 654 464

Ponúkame pracovnú príležitosť pre klampiarov v Rakúsku s možnosťou okamžitého nástupu. Miesto výkonu práce: celé Rakúsko Pracovná náplň: Klampiarske práce Požiadavky: Ukončené odborné vzdelanie Prax v odbore požadovaná 2-3 roky Znalosť nemeckého jazyka na úrovni A2/B1 Auto a vodičský preukaz typu B Ponúkame: Nástupný plat: 12,08€ - 13,55€ brutto/h + 0,877€ brutto Montagezulage/ hodina + 26,40€ netto Auslöse/deň Zabezpečené a čiastočne hradené ubytovanie Príspevok na ubytovanie 15€ netto/deň: PO-...

Predajca Prestige Work Nehodnotený Člen od júla 2016
PW
Napísať
2 900 €