Práca v Rakúsku

Ostatné krajiny
10 €
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Základné
Druh pracovného pomeru
Živnosť

Miesto výkonu práce je Pischelsdorf približne 120km za mestom Linz.Ide o
stavbu kravínov kde by ste boli pribraní ako pomocní pracovníci.Dĺžka
výkonu práce je pre 10 ľudí minimálne na 3 mesiace a pre 4 ľudí
minimálne na 5 mesiacov.Náplň práce Vám zašleme v prílohe mailu ako
dotazník,ktorý je treba vyplniť a odoslať naspäť.Bežný pracovný čas je 8
hodín denne ale bude sa dať pracovať 10-12 hodín.Hodinová mzda je 10 €na
hodinu.Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom a tiež aj strava
(raňajky,obed,večera) hradené zamestnávateľom.Doprava na miesto výkonu
práce je na vlastné náklady.Pracovnú obuv a odev si každý zabezpečuje
sám.V prípade,že sa predbežne dohodneme na spolupráci s podmienkou
predloženia živnosti a formuláru A1,Vám zašleme náhľad zmluvy o
spolupráci,ktorú si v prípade obojstranného záujmu spoločne
podpíšeme.Každý musí byť živnostník a mať formulár A1.
Nemčina výhodou.

Miesto výkonu práce je Pischelsdorf približne 120km za mestom Linz.Ide o stavbu kravínov kde by ste boli pribraní ako pomocní pracovníci.Dĺžka výkonu práce je pre 10 ľudí minimálne na 3 mesiace a pre 4 ľudí minimálne na 5 mesiacov.Náplň práce Vám zašleme v prílohe mailu ako dotazník,ktorý je treba vyplniť a odoslať naspäť.Bežný pracovný čas je 8 hodín denne ale bude sa dať pracovať 10-12 hodín.Hodinová mzda je 10 €na hodinu.Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom a tiež aj strava (raňajky,obed...

Predajca Dušan Nehodnotený Člen od júna 2020
D
Napísať
10 €