Marketingový asistent/ka

Dudince
600 €
Informácie o práci
Vhodné pre
Bez praxe
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie I. stupňa
Jazykové schopnosti
Nemecký jazyk
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Zobraziť všetko

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného/nu a všestranného/nu kreatívca, ktorý/a zapadne do nášho mladého kolektívu. Ak rád čelíš výzvam, dokážeš pracovať samostatne a si ochotný/a neustále sa vzdelávať a rozvíjať svoje schopnosti, neváhaj a pošli nám svoj životopis na e-mail. Roboty sa obávať nemusíš, do všetkého ťa podrobne zaučíme a kedykoľvek ti radi pomôžeme.

• Podpora obchodného, marketingového a IT oddelenia
• Navrhovanie, príprava a realizácia marketingových kampaní
• Správa firemných sociálnych sietí (Facebook, Instagram, LinkedIn)
• Podieľanie sa na návrhoch, príprave a tvorbe a komunikačných a propagačných materiálov spoločnosti
• Komunikácia s obchodnými centrami
• Participácia na ďalších marketingových aktivitách spoločnosti

Zamestnanecké výhody, benefity

• Moderné pracovné prostredie podporujúce kreatívne myslenie
• Mladý a dynamický kolektív
• Možnosť kariérneho postupu
Informácie o výberovom konaní
Do životopisu poprosím doplniť aktuálnu fotografiu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)
Nemeck ý jazyk – B2

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft PowerPoint - základy

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Znalosť slovenského jazyka, gramatiky a štylistiky na vysokej úrovni
• Výborné organizačné schopnosti
• Príjemné vystupovanie a výborné vyjadrovacie schopnosti
• Dôslednosť
• Schopnosť pracovať v tíme i samostatne, otvorenosť, tvorivosť, pro-aktívny prístup k plneniu zverených úloh so zmyslom pre detail
• Chuť neustále sa vzdelávať a rozvíjať svoje schopnosti

Mzda 600+%

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Hľadáme šikovného/nu a všestranného/nu kreatívca, ktorý/a zapadne do nášho mladého kolektívu. Ak rád čelíš výzvam, dokážeš pracovať samostatne a si ochotný/a neustále sa vzdelávať a rozvíjať svoje schopnosti, neváhaj a pošli nám svoj životopis na e-mail. Roboty sa obávať nemusíš, do všetkého ťa podrobne zaučíme a kedykoľvek ti radi pomôžeme. • Podpora obchodného, marketingového a IT oddelenia • Navrhovanie, príprava a realizácia marketingových kampaní • Spr...

Predajca Roman Nehodnotený Člen od augusta 2019
R
600 €
Dudince