Brigády - 191 ďalších ponúk

Pracovník/čka na umývacej linke v Topoľčanoch

Topoľčany
800 €
Informácie o práci
Miesto výkonu
Celý okres
Vhodné pre
Bez praxe
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Základné
Jazykové schopnosti
Nie sú potrebné
Zobraziť všetko

Ponúkame:
- prácu, ktorej náplň tvorí obsluha umývacej linky,
- umývanie plastových debničiek, odstraňovanie štítkov,
- práca v 12-hodinových zmenách (denné alebo nočné).

Poskytujeme:
- zálohy, stravovanie/ stravné lístky,
- možnosť ubytovania.

Požadujeme:
- vek minimálne 18 rokov, spoľahlivosť,
- platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami.

Záujemcov prosíme o uvedenie aktuálneho telefónneho čísla.

Ďakujeme za prejavený záujem.

Ponúkame: - prácu, ktorej náplň tvorí obsluha umývacej linky, - umývanie plastových debničiek, odstraňovanie štítkov, - práca v 12-hodinových zmenách (denné alebo nočné). Poskytujeme: - zálohy, stravovanie/ stravné lístky, - možnosť ubytovania. Požadujeme: - vek minimálne 18 rokov, spoľahlivosť, - platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami. Záujemcov prosíme o uvedenie aktuálneho telefónneho čísla. Ďakujeme za prejavený záujem.

Firma AVEC trade SK Nehodnotený Člen od mája 2019
AT
Napísať
800 €
Topoľčany