Elektrotechnika a energetika - 14 ďalších ponúk

Stavebný elektrikár

Humenné
700 €
Informácie o práci
Miesto výkonu
Celý okres
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity

Spoločnosť MS Electrical Services, s.r.o. prijme skúsených a spoľahlivých elektrikárov s okamžitým nástupom.

Podmienkami nadviazania spolupráce sú:
• platné oprávnenie podľa § 22 alebo § 23 vyhlášky 508/2009
• aspoň dvojročná skúsenosť na danej pozícii
• práca na TPP / živnosť
• ochota cestovať

Náplň práce:

Ako skúsený stavebný elektrotechnik určite viete, čo všetko táto práca obnáša.
Začína to čítaním a porozumením technickej dokumentácie, prípravou potrebného náradia a materiálu, plánovaním a zadeľovaním úloh svojmu tímu. To všetko samozrejme v závislosti od konkrétneho projektu.
Okrem iného sa môžete stretnúť aj s hrubými prácami, kompletážou, či inštaláciou dátových a televíznych rozvodov, kamerových systémov, EPS, HSP, alebo opravami určitých inštalácii vrátane bleskozvodov.

Čo potrebujete ešte vedieť?

Mzda: TPP od 700 Eur brutto, živnosť - dohodou. (Výška Vašej mzdy závisí od praxe a skúseností).

V prípade záujmu nás kontaktuje na telefónnom čísle a mailovej adrese, ktoré sú nižšie uvedené.

Tešíme sa na Vás! :)

Spoločnosť MS Electrical Services, s.r.o. prijme skúsených a spoľahlivých elektrikárov s okamžitým nástupom. Podmienkami nadviazania spolupráce sú: • platné oprávnenie podľa § 22 alebo § 23 vyhlášky 508/2009 • aspoň dvojročná skúsenosť na danej pozícii • práca na TPP / živnosť • ochota cestovať Náplň práce: Ako skúsený stavebný elektrotechnik určite viete, čo všetko táto práca obnáša. Začína to čítaním a porozumením technickej dokumentácie, prípravou potrebného náradia a materiálu, plánovaním a...

Predajca Mária Nehodnotený Člen od augusta 2017
M
xxx xxx
700 €
Humenné