Práca v Anglicku - 12 ďalších ponúk

Opatrovateľka Anglicko - plat 2400 £ / mesiac

Ostatné krajiny
2 500 €
Informácie o práci
Vhodné pre
Bez praxe
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Jazykové schopnosti
Anglický jazyk
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Zobraziť všetko

Krajina: Anglicko
Mesto: Alton (1 hod od Londýna)
Plat: od 2000 do 2400 £ / mesiac
Nástupy: 10.2.2020 / 2.3.2020
Príspevok na cestu 100 £ po odpracovaní prvého mesiaca.
Bonusy: 28 dní platenej dovolenky, preplácanie sviatkov, kurz opatrovania absolvujete ihneď po príchode.
Klient bude pridelený ihneď po ukončení kurzu.
Ubytovanie: Počas tréningu a doby čakania na klienta Vám spoločnosť zabezpečí ubytovanie ZADARMO. (v cene sú raňajky)

Náplň práce: pomoc pri osobnej hygiene, pomoc s obliekaním, sprevádzanie von, podávanie liekov, pomoc v domácnosti: varenie, upratovanie, pranie, nakupovanie.
Pacient: osoba vo veku od 60 – 99 rokov. Rôzne diagnózy.
Požiadavky na opatrovateľku:
Žena, od 22 – 60, Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (min. B2), skúsenosti s opatrovaním, vodičský preukaz je výhodou, vyžadujú sa minimálne 2 písomné referencie z predchádzajúcich zamestnaní.
Dokumenty potrebné pre vycestovanie:
Občiansky preukaz, cestovný pas, zdravotný preukaz poistenca, výpis registra trestov, 2 písomné referencie, predchádzajúce skúsenosti alebo opatrovateľský kurz absolvovaný na Slovensku výhodou, nie podmienkou

Krajina: Anglicko Mesto: Alton (1 hod od Londýna) Plat: od 2000 do 2400 £ / mesiac Nástupy: 10.2.2020 / 2.3.2020 Príspevok na cestu 100 £ po odpracovaní prvého mesiaca. Bonusy: 28 dní platenej dovolenky, preplácanie sviatkov, kurz opatrovania absolvujete ihneď po príchode. Klient bude pridelený ihneď po ukončení kurzu. Ubytovanie: Počas tréningu a doby čakania na klienta Vám spoločnosť zabezpečí ubytovanie ZADARMO. (v cene sú raňajky) Náplň práce: pomoc pri osobnej hygiene, pomoc s obliekaním, s...

Predajca AgenturaBestJob Nehodnotený Člen od februára 2020
A
Napísať
2 500 €