Bankovníctvo a poisťovníctvo - 10 ďalších ponúk

Finančný konzultant v Trebišove

Trebišov
800 €
Informácie o práci
Miesto výkonu
Celý okres
Vhodné pre
Bez praxe
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Jazykové schopnosti
Nie sú potrebné
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Zobraziť všetko

Náplň práce
Si technický/ekonomický typ a bavia ťa čísla?
Máš veľké sny, ale vo svojej práci nedostávaš možnosť ich realizovať?
Rád komunikuješ s ľuďmi a vieš zvládať prípadné odmietnutia?

Ak áno, jednotka na trhu hľadá do tímu finančného konzultanta, ktorý vykonáva činnosť na základe zmluvy o obchodnom zastúpení pre Allianz - Slovenskú poisťovňu.

Ak sa staneš súčasťou tímu Elitnej siete, tvojou náplňou práce bude:
• aktívne oslovovanie nových a zverených klientov
• poskytovanie starostlivosti o zverených klientov
• dojednávanie poistných produktov ocenených zlatými mincami
• podávanie informácii klientom o produktoch spoločnosti
• preberanie žiadostí a hlásení poistných udalostí od klientov
Požiadavky na kandidáta
• min. SŠ vzdelanie s maturitou
• prax na predajnej pozícii výhodou
• schopnosť samostatne riešiť požiadavky klienta
• manažérske skúsenosti sú vítané
• výborné komunikačné a vyjadrovacie schopnosti
• dobrá znalosť práce s PC (MS Office)
Čo ponúkame
• atraktívny systém odmeňovania, ktorý vám poskytne možnosti nadštandardného zárobku
• kvalitné vzdelávanie počas celej kariéry
• pomoc pri tvorbe vlastnej databázy klientov
• po splnení produkčných podmienok, možnosť prideliť už existujúcich klientov
• štvrťročné bonusy v závislosti od pracovného výkonu
• osobnostný a kariérny rast
• možnosť účasti na firemných dovolenkách a akciách
• byť súčasťou najväčšej a najdôveryhodnejšej poisťovne na Slovensku
• časovú flexibilitu
• príspevok na výpočtovú techniku
• silná podpora back-office

V prípade seriózneho záujmu mi zašlite váš životopis.

Náplň práce Si technický/ekonomický typ a bavia ťa čísla? Máš veľké sny, ale vo svojej práci nedostávaš možnosť ich realizovať? Rád komunikuješ s ľuďmi a vieš zvládať prípadné odmietnutia? Ak áno, jednotka na trhu hľadá do tímu finančného konzultanta, ktorý vykonáva činnosť na základe zmluvy o obchodnom zastúpení pre Allianz - Slovenskú poisťovňu. Ak sa staneš súčasťou tímu Elitnej siete, tvojou náplňou práce bude: • aktívne oslovovanie nových a zverených klientov • poskytovanie starostlivosti o...

Predajca Michaela Nehodnotený Člen od júna 2019
M
Napísať
800 €
Trebišov