Ostatné pracovné ponuky na Slovensku - 96 ďalších ponúk

Pracovník SBS- OCG Petržalka Bratislava

Bratislava V - Petržalka
4,26 €
Informácie o práci
Miesto výkonu
Celý okres

Prijmeme šikovného pracovníka na stráženie v Obchodnom Centre Galéria- Petržalka

Pracovná náplň:
- Pochôdzková činnosť
- Ochrana majetku klienta

Plat:
- 4,26 €

Zmeny:
- Denné 14 hodinové
- od 7,00 do 21,00 hod.

Druh pracovného pomeru:
- Hlavný pracovný pomer
- Dohoda

Termín nástupu:
- 1.2. 2020

Miesto výkonu práce:
- Obchodné Centrum Galéria- Petržalka
- Panónska cesta 25
- 851 04 Bratislava

Požiadavky:
- Preukaz POS nutnosť

Prijmeme šikovného pracovníka na stráženie v Obchodnom Centre Galéria- Petržalka Pracovná náplň: - Pochôdzková činnosť - Ochrana majetku klienta Plat: - 4,26 € Zmeny: - Denné 14 hodinové - od 7,00 do 21,00 hod. Druh pracovného pomeru: - Hlavný pracovný pomer - Dohoda Termín nástupu: - 1.2. 2020 Miesto výkonu práce: - Obchodné Centrum Galéria- Petržalka - Panónska cesta 25 - 851 04 Bratislava Požiadavky: - Preukaz POS nutnosť

Predajca Zuzana Škodáčková Nehodnotený Člen od októbra 2019
Napísať
4,26 €