Kontrolórka/ kvalitárka

Brno
850 €
Informácie o práci
Vhodné pre
Bez praxe
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Jazykové schopnosti
Nie sú potrebné
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Zobraziť všetko

Práca pre ženy:

Náplň práce: Kontrola obrusených liatinových odliatkov ktoré sa vyrábajú pre brzdové systémy osobných a nákladných áut.
Nástupná mzda 115 Kč/hod. v čistom, po skúšobnej dobe 120 kč.
Príplatky za nočné zmeny 15 kč/ hod.
Kvartálne prémie do výšky 4 000 kč

Nástup do práce 03.08.2020 - doprava je zabezpečená

Iné výhody
- práca na hlavný pracovný pomer, pracovná zmluva na dobu neurčitú
- turnusová práca - 3 týždne v práci a 1 týždeň doma (pravidelné turnusy)
- možnosť nadčasov
- ubytovanie zabezpečené, hradí MEUS s.r.o.; prípade vlastného ubytovania poskytujeme príspevok na ubytovanie 3 500 Kč
- príspevok na stravu: 35 Kč/obed si platí zamestnanec, zvyšok hradíme my
- poskytovanie záloh po prvom odpracovanom týždni 1 500 kč

Pred nástupom do práce je potrebné mať výpis zo zdravotnej dokumentácie.

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite životopis s podrobným popisom Vašej kvalifikácie a praxe.

Práca pre ženy: Náplň práce: Kontrola obrusených liatinových odliatkov ktoré sa vyrábajú pre brzdové systémy osobných a nákladných áut. Nástupná mzda 115 Kč/hod. v čistom, po skúšobnej dobe 120 kč. Príplatky za nočné zmeny 15 kč/ hod. Kvartálne prémie do výšky 4 000 kč Nástup do práce 03.08.2020 - doprava je zabezpečená Iné výhody - práca na hlavný pracovný pomer, pracovná zmluva na dobu neurčitú - turnusová práca - 3 týždne v práci a 1 týždeň doma (pravidelné turnusy) - možnosť nadčasov - ubyto...

Firma MEUS s.r.o. Nehodnotený Člen od novembra 2019
MS
Napísať
850 €
Brno