Bankovníctvo a poisťovníctvo - 10 ďalších ponúk

Finančný konzultant Allianz- SP

Rožňava
1 000 €
Informácie o práci
Miesto výkonu
Celý okres
Vhodné pre
Bez praxe
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Jazykové schopnosti
Nie sú potrebné
Druh pracovného pomeru
Živnosť

Jednotka na trhu Allianz - Slovenská poisťovňa dáva príležitosť skúsenému finančnému konzultantovi – špecialistovi, spravovať existujúcich klientov.

Ak sa staneš súčasťou tímu Elitnej siete, tvojou náplňou práce bude:
poskytovanie starostlivosti o zverených klientov
dojednávanie poistných produktov ocenených zlatými mincami
aktívne oslovovanie zverených a nových klientov
podávanie informácii klientom o produktoch spoločnosti
preberanie žiadostí a hlásení poistných udalostí od klientov

Požiadavky na kandidáta:
min. SŠ vzdelanie s maturitou
prax na predajnej pozícii v oblasti poisťovníctva
schopnosť samostatne riešiť požiadavky klienta,predajné zručnosti
manažérske skúsenosti sú vítané
výborné komunikačné a vyjadrovacie schopnosti
dobrá znalosť práce s PC (MS Office)

Čo ponúkame:
štartovací balík existujúcich klientov generujúci následnú províziu za starostlivosť
nadštandardný príjem, štvrťročné bonusy, ročný bonus
osobnostný a kariérny rast
pravidelné školenia
byť súčasťou najväčšej a najdôveryhodnejšej poisťovne na Slovensku
časovú flexibilitu
príspevok na výpočtovú techniku
silná podpora back-officu

Nováčik má možnosť získať nasledovné odmeny:
mesačný fixný bonus 400€,
provízie za novo uzatvorené poistné zmluvy, následnú províziu, ročný extra bonus a provízie pre finančných konzultantov podľa obchodnej politiky spoločnosti.

Ak ťa naša ponuka zaujala, prihlás sa do uvedeného výberového konania zaslaním životopisu.

Jednotka na trhu Allianz - Slovenská poisťovňa dáva príležitosť skúsenému finančnému konzultantovi – špecialistovi, spravovať existujúcich klientov. Ak sa staneš súčasťou tímu Elitnej siete, tvojou náplňou práce bude: poskytovanie starostlivosti o zverených klientov dojednávanie poistných produktov ocenených zlatými mincami aktívne oslovovanie zverených a nových klientov podávanie informácii klientom o produktoch spoločnosti preberanie žiadostí a hlásení poistných udalostí od klientov Požiadavky...

1 000 €
Rožňava