Práca v Nemecku - 288 ďalších ponúk

SKLADNÍK - NEMECKO bez znalosti nemeckého jazyka

Ostatné krajiny
9,96 €
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

Ponúkame prácu na pozícii skladník v Nemecku bez znalosti NJ
Náplň práce:
príprava tovaru podľa objednávky na expedíciu
- práca s ručným skenerom, pickovanie, balenie

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
- mzda 9,96€/ hod. + bonusy a príplatky

Zamestnanecké výhody, benefity
- miesto výkonu práce Nemecko
- príplatok za odpracované nočné hodiny po záučnej dobe
- príplatok za odpracované hodiny počas štátneho sviatku
- možnosť záloh
- príspevok na dopravu
- koordinátor v Nemecku na prevádzke

Ponúkame prácu na pozícii skladník v Nemecku bez znalosti NJ Náplň práce: príprava tovaru podľa objednávky na expedíciu - práca s ručným skenerom, pickovanie, balenie Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny - mzda 9,96€/ hod. + bonusy a príplatky Zamestnanecké výhody, benefity - miesto výkonu práce Nemecko - príplatok za odpracované nočné hodiny po záučnej dobe - príplatok za odpracované hodiny počas štátneho sviatku - možnosť záloh - príspevok na dopravu - koordinátor v Nemecku na prevádz...

Napísať
9,96 €