Ostatné pracovné ponuky na Slovensku - 90 ďalších ponúk

Práca trénera skupinových cvičení

Žilina
1 000 €
Informácie o práci
Miesto výkonu
Celý kraj
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Základné
Jazykové schopnosti
Nie sú potrebné

Práca v úspešnej organizácii zameranej na pomoc a poradenstvo klientom.

Hľadáme kolegov/kolegyne na pozíciu trénera, kde ich pracovnou náplňou bude:

-vedenie skupinových cvičení
-poradenstvo v oblasti zdravého životného štýlu
-práca s výživovými doplnkami
-kompletná starostlivosť o klientov

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské

Pozícia je vhodná pre absolventa:

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

- zodpovednosť a samostatnosť
- pozitívne myslenie a ochota učiť sa
- vzťah k zdravému životnému štýlu
- vek min 18 rokov

Termín nástupu:

- ihneď

Mzda: 300 - 1000 €/mesačne závisí to od pracovného nasadenia.

Efektívne zaškolenie samozrejmosťou.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Práca v úspešnej organizácii zameranej na pomoc a poradenstvo klientom. Hľadáme kolegov/kolegyne na pozíciu trénera, kde ich pracovnou náplňou bude: -vedenie skupinových cvičení -poradenstvo v oblasti zdravého životného štýlu -práca s výživovými doplnkami -kompletná starostlivosť o klientov Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie študent vysokej školy vysokoškolské Pozícia je vhodná pre absolventa: Áno Oso...

Predajca Marek Mydliar Nehodnotený Člen od októbra 2018
MM
1 000 €
Žilina