Ostatné zahraničné pracovné ponuky - 23 ďalších ponúk

OPATROVANIE ANGLICKO SILVERSTONE 5.3.

Ostatné krajiny
1 900 €
Informácie o práci
Jazykové schopnosti
Anglický jazyk
Druh pracovného pomeru
Živnosť
Zobraziť všetko

Krajina: Anglicko
Adresa klienta: Silverstone
Nástup: 5.3.2020
Turnus: 1 – 2 mesiace
PLAT: 1900 Eur/mesiac
Jednorázový príspevok 150 Eur pri prvom vycestovaní.
Ubytovanie a strava: zadarmo
Požiadavky na opatrovateľku:
Žena / muž, od 30 – 50 rokov, fyzicky silná/ý, anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nefajčiar/ka, opatrovateľské skúsenosti, trpezlivý/á, komunikatívný/a, empatický/á.
Opatrovaná osoba: muž, 89 rokov, Demencia, ktorá sa prejavuje v strate krátkodobej pamäti. Nie je mobilný, treba mu asistovať pri vstávaní, obliekaní aj hygiene. Dokáže stáť pri pomoci opatrovateľky, ale chodiť už nie.  Je inkontinentný, nosí plienky. Klient väčšinu času trávi v posteli, veľa spí. Je veľmi kľudný. Potrebuje pomoc v domácnosti, varenie, upratovanie. V noci spí dobre, občas sa môže budiť, ale nepotrebuje starostlivosť. Klient ostáva sám počas voľna opatrovateľky. Klient býva sám v rodinnom dome, so záhradkou. Dcéra klienta býva vedľa a je nápomocná.  Obchody s potravinami sú nablízko, do veľkých supermarketov sa dá dostať autobusom. PONDELOK až PIATOK chodí každé ráno vypomáhať externá opatrovateľská služba.
Náplň Práce: Pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, sprevádzanie von, denne aktivity, pomoc v domácnosti: varenie, upratovanie, pranie, žehlenie, nakupovanie.
Bývanie: dom
Samostatná izba: áno
Internet: áno, Wi-fi
Ďalšia osoba v domácnosti: nie
Voľno: 2 hodiny / denne

Krajina: Anglicko Adresa klienta: Silverstone Nástup: 5.3.2020 Turnus: 1 – 2 mesiace PLAT: 1900 Eur/mesiac Jednorázový príspevok 150 Eur pri prvom vycestovaní. Ubytovanie a strava: zadarmo Požiadavky na opatrovateľku: Žena / muž, od 30 – 50 rokov, fyzicky silná/ý, anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nefajčiar/ka, opatrovateľské skúsenosti, trpezlivý/á, komunikatívný/a, empatický/á. Opatrovaná osoba: muž, 89 rokov, Demencia, ktorá sa prejavuje v strate krátkodobej pamäti. Nie je mobilný, tre...

Predajca bestjobagency Nehodnotený Člen od decembra 2016
B
1 900 €