Práca v Holandsku - 26 ďalších ponúk

Skladník na letisku v Amsterdame

Ostatné krajiny
10,10 €
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Jazykové schopnosti
Anglický jazyk
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Zobraziť všetko

Sme firma, komunikujúca s holandským
partnerom, pre ktorého hľadáme zamestnancov.

Ak zvažujete vycestovanie za prácou do Holandska, tak Vám ponúkame
pracovnú ponuku pre výborného zamestnávateľa.

Náplň práce:
- Príjem a distribúcia tovaru
- Nakladanie a vykladanie lietadlových paliet
- Nakladanie a vykladanie kamiónov a lodných kontajnerov
- Roztriedovanie zásielok podla finálnej destinácie
- 30 – 50 odpracovaných hodín týždenne

Požiadavky:
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Byť fyzicky zdatný
- Pracovná bezpečnostná obuv
- Bezpečnostná previerka (vybaví zamestnávateľ, proces trvá 8-12 týždňov)

Zamestnanecké výhody, benefity:
- Holandská pracovná zmluva
- plus 8% rezerva na 13-ty plat
- plus 10% rezerva na platenú dovolenku
- Preplatené cestovné náklady: 0,19 €/km
- Príplatky:
Pondelok - Štvrtok 19.00 – 07.00 hod 15 %
Piatok - Sobota 19.00 – 00.00 hod 25 %
Nedela - Pondelok 00.00 – 07.00 hod 35 % (do konca služby)
Sviatky v Holandsku 00.00 – 00.00 hod 50 %

Mzda Brutto je 10,10€ za hodinu. Je to ale základna mzda, ku ktorej sa
potom pripočítava 8% rezerva na 13-ty plat a 10% rezerva na platenú dovolenku.
Taktiež podľa rozvrhu pracovných služieb môžete vidieť vyššie uvedené príplatky.

Zamestnávateľ taktiež poskytuje aj ubytovanie. Býva sa v rodinných domoch,
kde je približne 5 - 10 ľudí. Na izbe sú maximálne 2 ľudia. Za ubytovanie sa
platí 135€ za týždeň za súkromnú jednolôžkovú izbu alebo 85€ týždenne
za dvojlôžkovú izbu.

Sme firma, komunikujúca s holandským partnerom, pre ktorého hľadáme zamestnancov. Ak zvažujete vycestovanie za prácou do Holandska, tak Vám ponúkame pracovnú ponuku pre výborného...

10,10 €