Výroba a priemysel - 138 ďalších ponúk

Manipulačné práce vhodné pre mužov, ženy aj páry.

Dolný Kubín
1 040 € 6,50 €

Náplň práce:

- kontrola, nakladanie a vykladanie plastových výrobkov na stojan pred a po lakovaní
- trojzmenná prevádzka

ČO ZÍSKAŠ?

Možnosť výberu práce buď na dohodu, živnosť, TPP

MZDA:

DOHODA: 4,20 – 5,20 €/hod. + dochádzkový BONUS 30 €
ŽIVNOSŤ: 6,30 – 6,50 €/hod + ubytovanie ZDARMA
TPP: základný plat 520 €/brutto + BONUSY (reálna mzda 4,50 €/hod v čistom)

ČO OD TEBA POŽADUJEME?

- práca je vhodná pre absolventov aj nováčikov v danom obore
- práca vhodná pre mužov, ženy aj páry

Náplň práce: - kontrola, nakladanie a vykladanie plastových výrobkov na stojan pred a po lakovaní - trojzmenná prevádzka ČO ZÍSKAŠ? Možnosť výberu práce buď na dohodu, živnosť, T...

Firma MAXIN’S Quality Services,s.r.o. Nehodnotený Člen od mája 2019
Napísať
6,50 € 1 040 €
Dolný Kubín