Zrušiť
Práca v Čechách - 41 ďalších ponúk

S nástupem ihned přijmeme uchazeče na pozici operá

Česká republika
1 000 €
Typ: Ponuka, z dňa 12. 8. 2019 (č. 30516406)
Informácie o práci
Vhodné pre
Bez praxe
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Základné
Jazykové schopnosti
Nie sú potrebné
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Zobraziť všetko

Náplň práce: - provádění manuálních činností souvisejících s obsluhou zařízení, vkládání a vyjímání dílů, vizuální kontrola, balení, evidence, fyzicky nenáročná práce.

Požadujeme: - dobrý zdravotní stav - manuální zručnost - ochotu pracovat ve třísměnném provozu - praxe na obdobné pozici není podmínkou, rádi zaučíme.

Nabízíme: - práci ve stabilní společnosti - práce je vhodná pro ženy - ubytování zajištěno - mzda od 90 - 110,-Kč/hod. - nástup možný ihned - možnost čerpání záloh (dle plnění docházky). Tel.: 720 022 037 Anna Thurnerová

Náplň práce: - provádění manuálních činností souvisejících s obsluhou zařízení, vkládání a vyjímání dílů, vizuální kontrola, balení, evidence, fyzicky nenáročná práce. Požadujeme: - dobrý zdravotní stav - manuální zručnost - ochotu pracovat ve třísměnném provozu - praxe na obdobné pozici není podmínkou, rádi zaučíme. Nabízíme: - práci ve stabilní společnosti - práce je vhodná pro ženy - ubytování zajištěno - mzda od 90 - 110,-Kč/hod. - nástup možný ihned - možnost čerpání záloh (dle plnění dochá...

Predajca 123Prace Nehodnotený Člen od októbra 2018
1
xxx xxx
Napísať
1 000 €
Zobraziť kontakty