Práca v Rakúsku - 251 ďalších ponúk

zdravotné sestry-bratov/ošetrovateľov do Rakúska

Ostatné krajiny
2 000 €
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie I. stupňa
Jazykové schopnosti
Nemecký jazyk
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

Ponúkame: 1800-2000€ brutto + príplatky,13.a 14.plat podľa KZ (cca Brutto od € 34.387,3 ročne) pomoc pri hľadaní ubytovania , príspevky na kurzy nemčiny, poistenie a nahlásenie, pomoc pri vybavení pracovných povolení, skúsený kolektív spolupracovníkov, sprevádzanie počas nástupu slovenskou sestrou.
Požiadavky: Požadované vzdelanie: – vysokoškolský diplom o udelení akademického titulu Magister ošetrovateľstva, Mgr. – vysokoškolský diplom o udelení akademického titulu Bakalár ošetrovateľstva, Bc. – Absolventský diplom v študijnom odbore Diplomovaná všeobecná sestra.
Ďalšie požiadavky na pracovníka – prax a skúsenosti vítané, znalosť nemeckého jazyka, spoľahlivosť, flexibilita a zodpovedný prístup k práci.
NÁPLŇ PRÁCE:
starostlivosť a ošetrenie orientované na potreby pacientov
podávanie stravy a liekov...
Miesto výkonu : Laßnitzhöhe
Nástup možný podľa dohody. V prípade Vášho záujmu posielajte Váš životopis a motivačný list v nemčine + fotku na e-mail

Ponúkame: 1800-2000€ brutto + príplatky,13.a 14.plat podľa KZ (cca Brutto od € 34.387,3 ročne) pomoc pri hľadaní ubytovania , príspevky na kurzy nemčiny, poistenie a nahlásenie, pomoc pri vybavení pracovných povolení, skúsený kolektív spolupracovníkov, sprevádzanie počas nástupu slovenskou sestrou. Požiadavky: Požadované vzdelanie: – vysokoškolský diplom o udelení akademického titulu Magister ošetrovateľstva, Mgr. – vysokoškolský diplom o udelení akademického titulu Bakalár ošetrovateľstva, Bc....

Predajca Etela Nehodnotený Člen od septembra 2019
E
Napísať
2 000 €