Práca cez internet - 37 ďalších ponúk

Pracuj z domu a plň si popri tom ciele !

Horná Lehota
3 000 €
Informácie o práci
Miesto výkonu
Celá SR
Vhodné pre
Bez praxe
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Jazykové schopnosti
Nie sú potrebné

Práca vhodná ako privyrobenie popri zamestnaní, ale aj ako hlavný pracovný pomer.
Ponúkam možnosť práce na pozícii poradca pre klientov v atraktívnom WELLNESS sektore.
Spolupráca so stabilnou Českou firmou, ktorá vždy príjme do svojich radov komunikatívnych a spoľahlivých ľudí, ktorí majú chuť naozaj na sebe pracovať.

Náplň práce:
- Komunikácia s klientmi
- Telefonický servis, využívanie internetových sietí
- Administratívne práce s našim webom
- Práca v on-line systéme

Zamestnanecké výhody :
- flexibilný pracovný čas, ktorý si sami určíte
- kariérny rast
- bezplatné školenia a vzdelavanie v obore
- možnosť pracovať z domu
- motivačné finančné ohodnotenie
- možnosť získať príspevok na auto
- firmou hradené dovolenky

Pracovná doba 2-3hod./denne.

V prípade záujmu kontaktovať mailom alebo telefonicky. Prosím volajte naozaj seriózny záujemcovia ,ktoý chcú naozaj niečo zmeniť a posunúť sa dopredu !

Ďakujem

Práca vhodná ako privyrobenie popri zamestnaní, ale aj ako hlavný pracovný pomer. Ponúkam možnosť práce na pozícii poradca pre klientov v atraktívnom WELLNESS sektore. Spolupráca...

Predajca Peter Chomistek Nehodnotený Člen od septembra 2018
PC
3 000 €