Automobilový priemysel - 54 ďalších ponúk

Práca na logistike - skladník/vodič VzV

Galanta
1 020 €
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Základné
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Zobraziť všetko

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- práca na vysokozdvižnom vozíku
- vykládka a nakládka tovaru
- príprava tovaru na expedíciu
- kontrola tovaru pri príjme
- zásobovanie výrobnej linky
- práca so skenerom

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:

840€ základná nástupná mzda + až 150€ mesačný bonus 990€, po skúšobnej dobe 870€ 1020€

Zamestnanecké výhody, benefity:

- nástupný plat 840€, po skúšobnej dobe 870€
- mesačný bonus do výšky 150€
- stravné lístky v hodnote 3,83€/deň
- príplatky za nadčasy a prácu v noci nad rámec stanovený Zákonníkom práce
- možnosť čerpania finančných záloh
- zvyšovanie kvalifikácie a kariérneho rastu
- koordinátor na telefóne v každý pracovný deň (8.00 - 16.30h.)
- zabezpečené stravovanie a pitný režim
- zebzpečené ubytovanie
- práca pre úspešnú firmu v Trnave

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: - práca na vysokozdvižnom vozíku - vykládka a nakládka tovaru - príprava tovaru na expedíciu - kontrola tovaru pri príjme - zásobovanie vý...

Predajca Martina Mrvová Nehodnotený Člen od apríla 2019
MM
Napísať
Všetky inzeráty (8)
1 020 €
Galanta