Automobilový priemysel - 54 ďalších ponúk

Operátor/kontrolór kvality-ubytovanie zabezpečené!

Veľký Krtíš
1 020 €
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Základné
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Zobraziť všetko

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- manipulačné práce vo výrobe pre úspešnú automobilovú firmu
- obsluha montážnych liniek, montáž jednotlivých dielov
- skrutkovanie, nitovanie, lepenie, lakovanie, kontrola kvality
- práca vo výrobných prevádzkach ako zvarovňa, lakovňa, montáž, lisovňa, logistika

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:

800€ + príplatok za nočnú zmenu od 60 až do 120€ až 920€ / od 2.odprac.mesiaca 800€ + príplatok za nočnú zmenu od 60 až do 120€ + individuálna výkonnostná prémia až 100€ až 1020€

Zamestnanecké výhody, benefity:

- nástupný plat 800€
- príplatok za nočnú zmenu od 60 - 120€
- od 2.odpracovaného mesiaca individuálna výkonnostná prémia až do 100€
- príplatky za prácu počas sviatkov a víkendov
- benefit čerpania záloh
- náborový príspevok za odporúčanie kandidáta
- zabezpečená teplá strava v jedálni
- celoročný pitný režim
- možnosť karierného postupu
- zabezpečené ubytovanie
- koordinátor na telefóne v každý praconý deň

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: - manipulačné práce vo výrobe pre úspešnú automobilovú firmu - obsluha montážnych liniek, montáž jednotlivých dielov - skrutkovanie, nitov...

Predajca Martina Mrvová Nehodnotený Člen od apríla 2019
MM
Napísať
Všetky inzeráty (8)
1 020 €
Veľký Krtíš