Automobilový priemysel - 54 ďalších ponúk

Víkendová práca - plat 599€ v čistom za 8/10 dní

Trnava
708 €
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Základné
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Zobraziť všetko

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- Manipulačné práce vo výrobe
- Obsluha automatov a poloautomatov
- Obsluha montážnych liniek
- Montáž jednotlivých dielov
- Práca na jednotlivých prevádzkach podľa pridelenia ( lakovňa, zvarovňa, lisovňa, montáž, logistika, kvalita)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:

405€ základná mzda + 66€ príplatok za nočnú zmenu + 186€ príplatok za prácu cez víkend + od 2.odprac. mesiaca 51€ individuálna prémia = 708€ (559€ netto)

Zamestnanecké výhody, benefity:

- príplatok za prácu cez víkend: sobota 1,50€ / nedeľa 2,99€
- príplatok za prácu v noci 1,60€
- individuálna prémia do výšky 94€
- možnosť nadčasu počas týždňa 40% príplatok
- 13. plat (vyplatený raz ročne v júni)
- možnosť čerpania záloh
- náborový príspevok za odporúčanie nového zamestnanca
- ubytovanie zabezpečené
- pomoc pri vybavovačkách na úradoch práce, prípadne s exekútormi
- koordinátor na telefóne v každý pracovný deň

- pracuje sa v sobotu(ranná, poobedná zmena) a v nedeľu (nočná zmena)

Prečo pracovať len cez víkend?
- viac voľného času
- starostlivosť o deti, rodičov alebo blízkych
- štúdium
- podnikanie, živnosť, brigáda

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: - Manipulačné práce vo výrobe - Obsluha automatov a poloautomatov - Obsluha montážnych liniek - Montáž jednotlivých dielov - Práca na jedn...

Predajca Martina Mrvová Nehodnotený Člen od apríla 2019
MM
Napísať
Všetky inzeráty (8)
708 €
Trnava