Automobilový priemysel - 54 ďalších ponúk

Operátor výroby autosedačiek - plat až 922€!

Lučenec
922 €
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Základné
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Zobraziť všetko

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- výroba a kompletizácia automobilových sedadiel
- obsluha montážnej linky
- montáž jednotlivých komponentov
- kontrola kvality výrobkov
- možnosť pracovať na 2 alebo 3 zmeny

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:

735€ základná mzda + 20% (147€) dochádzkový a výkonnostný bonus + 40€ príplatok za nočnú zmenu = 922€

Zamestnanecké výhody, benefity:

- 15% výkonnostný bonus
- 5% dochádzkový bonus
- stravné lístky v hodnote 3,60€/deň
- príplatok za nočnú zmenu 1,19€/hod.
- príplatky za nadčasy, víkendy a sviatky
- možnosť čerpania záloh
- tréningové centrum
- koordinátor na telefóne v každý pracovný deň
- zabezpečené ubytovanie zdarma
- zabezpečená doprava zdarma

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: - výroba a kompletizácia automobilových sedadiel - obsluha montážnej linky - montáž jednotlivých komponentov - kontrola kvality výrobkov -...

Predajca Martina Mrvová Nehodnotený Člen od apríla 2019
MM
Napísať
Všetky inzeráty (8)
922 €
Lučenec