Automobilový priemysel - 54 ďalších ponúk

Skladník VZV! Ubytovanie a doprava zdarma!

Rimavská Sobota
988 €
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Základné
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Zobraziť všetko

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- zodpovednosť a manipulácia s VzV
- preprava a zaskladňovanie materiálu
- zásobovanie výrobných liniek materiálom
- spolupráca na inventúrach
- zaisťovanie poriadku a čistoty v sklade
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
788€ základná mzda + 20% (160€) dochádzkový a výkonnostný bonus + 40€ príplatok za nočné zmeny = 988€

Zamestnanecké výhody, benefity:

- 15% výkonnostný bonus
- 5% dochádzkový bonus
- stravné lístky v hodnote 3,60€/deň
- príplatok za nočné zmenu 1,19€/hod.
- príplatky za nadčasy, víkendy a sviatky
- možnosť čerpania záloh
- koordinátor na telefóne každý pracovný deň v týždni
- tréningové centrum
- zabezpečené ubytovanie zdarma
- zabezpečená doprava zdarma

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: - zodpovednosť a manipulácia s VzV - preprava a zaskladňovanie materiálu - zásobovanie výrobných liniek materiálom - spolupráca na inventú...

Predajca Martina Mrvová Nehodnotený Člen od apríla 2019
MM
Napísať
Všetky inzeráty (8)
988 €